Ocena 
2022-06-15

SOFTSHELL W LESIE

nasz ukochany model zimowej kurtki, dzięki której nasza Freda przetrwała swoją pierwszą zimę :) miałyśmy ją już w 2 rozmiarach, jest śliczna i wygodna - zbiera same komplementy od przechodniów :D

  Ocena 
  2022-06-11

  Kayetan zadowolony!!

  Bluza super jakości, charcik czuje się komfortowo i chętnie w niej chodzi i biega

   Ocena 
   2022-06-07

   Naj naj legowisko!

   Zdecydowanie najlepsze legowisko dla whippeta/ whippetów! Moje psiaki kochają i nie chcą żadnego innego. Psiak szybko ogarnia jak wypełznąć do norki.☺️ Co jest ogromną zaletą! Serdecznie polecam

    Ocena 
    2022-06-02

    Idealna dla tych, którzy nie lubią przebieranek

    Kurtkę kupiliśmy Kanii już za czasów szczenięcych. Regulowany obwód pozwolił na dorośnięcie do kupionej kurtki "z zapasem". Teraz nadal leży idealnie a dziewczyna, która nie przepada za ubrankami w tym czuje się swobodnie. Konstrukcja pozwala na szybkie zakładanie i ściąganie co jest ogromną zaletą w trakcie wycieczek. Poza tym, materiał je lekki i nie nasiąka wodą, mamy opcje letnią przeciwdeszczową ale korzystamy z niej cały rok, w bardzo zimne dni strój uzupełniamy bluzą z bzika.

    Bardzo polecamy ten model, materiał jest trwały, nie zaciąga się ani nie przeciera, kolory nie straciły na intensywności i za każdym razem zachwycamy się wzorem, jakość wykonania na wysokim poziomie.
    Testowaliśmy w ekstremalnych warunkach! :)

     Ocena 
     2022-05-31

     Wiosenne porządki - czas na nową pufę!

     To już druga - pokochana przez Lili - PUFA CLASSIC z BZIK-STUDIO. Miękka, wygodna (sama sprawdzałam!), starannie wykonana, elegancka. Co prawda w nocy Lili wciąż preferuje łóżko, ale w ciągu dnia wyleguje się na niej z lubością!

      Ocena 
      2022-05-25

      Kurtka przeciwdeszczowa wiosenna

      Kurtka sprawdza się bardzo dobrze, nie przemaka, chroni przed wiatrem, ale też nie przegrzewa. Wzór przepiękny. Krój bardzo funkcjonalny , łatwo się zakłada. To już nasz druga kurtka , polecam bardzo!!

       Ocena 
       2022-05-19

       Obroża krata / beż

       Bardzo ładna i starannie wykonana. Rozmiar midi - idealna dla Whippeta

        Ocena 
        2022-05-11

        Norka

        Mój whippet jest zachwycony, po 5 minutach od rozpakowania - już śpi na swoim nowym posłaniu.
        Norka w 100% spełniła moje oczekiwania.

         Ocena 
         2022-05-10

         Softshell

         Używamy w zasadzie cały czas, gdy tylko robi się trochę chłodniej. Świetnie sprawdza się w różnych warunkach, zarówno podczas spacerów po mieście, jak i wycieczek w góry.

          Ocena 
          2022-05-07

          Bardzo ładna

          Bardzo fajny materiał, śliczny kolor. Nasz Cynamon zadowolony z nowego nabytku.

           Ocena 
           2022-04-18

           Chudy Bzik

           Po sezonie zimowym możemy wystawić szczerą opinię nt. kurtki zimowej. I nie może być inna niż same zachwyty!!! Chudzioszek zmarźloszek dzielnie przetrwał mrozy i pokonał niejedne zimowe krajobrazy. Najlepsza kurtka na rynku. Dziękujemy :)

            Ocena 
            2022-04-07

            Pufa

            Wersja zimowa posłania z „BZIK-studia” ulubiona przez naszego psa, jak widać na zdjęciu „ za zimno na spacer nie idę”.Polecam