Obroża Zielone Etno
search
  • Obroża Zielone Etno
  • Obroża Zielone Etno

Obroża lub komplet - Zielone Etno

69,00 zł

Obroża dla charta, powinna łączyć w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę, dopasowaną do specyficznej budowy tych psów. Nasz komplet to idealnie pasujący do siebie wzór obroży i smyczy, zaprojektowany z myślą o potrzebach chartów.

Dostępne są dwa rozmiary obroży i trzy rodzaje smyczy o różnych długościach: smycz standardowa miejska, wycieczkowa oraz przepinana. Dokładne długości znajdziesz poniżej.

Rozmiar: MINI
Typ obroży: martingale
Smycz do kompletu: NIE
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Obroża dla charta:

- obroża półzaciskowa,  lekka, regulowana

- bazą nośną obroży jest taśma polipropylenowa, której główną cechą jest duża wytrzymałość na otarcia i rozerwanie

- taśma obszyta jest najwyższej jakości tkaniną, bardzo odporną na wytarcia, pazurki i rozerwanie, bardzo łatwo utrzymać ją w czystości, wystarczy przetrzeć zabrudzenie zwilżoną gąbką

- do szycia obroży używamy specjalistycznych nici, charakteryzujących się wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie

- w miejscach szczególnie obciążonych obroża wzmocniona jest nitami 




Rozmiar MINI dla charcików włoskich, dla drobnych/delikatnych whippetów oraz dla whippecich szczeniaków - zakres regulacji 17-32 cm + zacisk około 6 cm, szerokość 3 cm

Rozmiar MIDI dla whippetów i większych ras chartów - zakres regulacji 26-45 cm + zacisk około 8-9 cm, szerokość 4 cm




Smycz dla charta do kompletu:

- bazą nośną smyczy jest taśma polipropylenowa, której główną cechą jest duża wytrzymałość na otarcia i rozerwanie

- taśma obszyta jest najwyższej jakości tkaniną, bardzo odporną na wytarcia, pazurki i rozerwanie, bardzo łatwo utrzymać ją w czystości, wystarczy przetrzeć zabrudzenie zwilżoną gąbką,

- do szycia obroży i smyczy używamy specjalistycznych nici, charakteryzujących się wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie

- w miejscach szczególnie obciążonych smycz wzmocniona jest  metalowymi nitami 

- smycz o długości 130 cm to standardowy model miejski, który świetnie sprawdzi się na krótkie miejskie wycieczki oraz wtedy gdy potrzebujesz większej kontroli nad swoim pupilem.

- smycz 180 cm przyda się na dłuższe wycieczki, daje psu większą swobodę ruchu.

- smycz przepinana ma długość 270 cm i jest uniwersalna, pozwala na dopasowanie długości w zależności od potrzeb, masz dostępne tutaj trzy opcje: 150 cm, 220 cm i 270 cm.



Smycz miejska/standardowa długość 130 cm, szerokość 2 cm

Smycz wycieczkowa długość 180 cm, szerokość 2 cm

Smycz przepinana długość 270 cm (opcje przepięcia: 150/220/270 cm), szerokość 2 cm





Kluczowe cechy naszych obroży:

- dostosowanie do budowy charta
Nasze obroże są specjalnie zaprojektowane, aby nie zsuwały się z szyi charta, co jest istotne ze względu na ich smukłą budowę

- wysokiej jakości materiały
Wykorzystujemy trwałe materiały, które zapewniają komfort noszenia i długą żywotność produktu

- różnorodność wzorów i kolorów
Oferujemy szeroki wybór wzorów, od klasycznych po bardziej wyraziste, aby każdy właściciel mógł znaleźć coś odpowiedniego dla swojego pupila

- ręczne wykonanie
Każda obroża jest ręcznie wykonana z dbałością o szczegóły, co gwarantuje unikalność i najwyższą jakość. Wszystkie nasze produkty szyjemy w naszej pracowni w Polsce.





Nasze obroże nie tylko podkreślają elegancję i charakter Twojego charta, ale także zapewniają mu bezpieczeństwo i komfort podczas codzienny spacerów. Dzięki specjalnej konstrukcji i użyciu najwyższej jakości materiałów, nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli.

Wybierając obroże z Bzik Studio inwestujesz w produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, trwałość i estetykę, idealnie odpowiadającą potrzebom Twojego whippeta.


Zobacz więcej obroży dla chartów.

Sprawdź też nasze ubrania dla whippetów.

Zobacz także

Zdjęcia Klientów

Komentarze Wszystkie opinie

Ocena

5

star star star star star

(6 Opinie)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować opinie.

Nie możesz opublikować opinii, ponieważ nie jesteś zalogowany jako klient

Zaloguj się / Zarejestruj się
Grade
star star star star star
2024-10-18
star Verified Purchaser

Piękne kolory

Piękna obroża, bardzo pasuje naszemu whippetowi. Wytrzymała, po kilkumiesięcznym użytkowaniu obroży i smyczy z zestawu nic się z nimi nie dzieje.

Grade
star star star star star
2023-07-31
star Verified Purchaser

Obroża Scoobie

Jednym słowem przepiękna !

Grade
star star star star star
2022-01-13
star Verified Purchaser

obroża whippet

super obroża, zwraca uwagę, dobrze wykonana,materiał ok kolorystyka tez. Serdecznie polecam

Grade
star star star star star
2021-09-22
star Verified Purchaser

Obroża idealna dla whippeta

Obroże Bzika to dobry wybór dla wszystkich szukających dobrej jakościowo, szerokiej obroży w komplecie ze smyczą dla whippeta - co ważne, w rozsądnej cenie.

Naya nawet gdy ciągnie, nie poddusza się, obroża przyjemnie się samoreguluje, co cieszy, bo zapewnia komfort psu i właścicielowi. Jest bardzo dobrze wykonana, a poza tym wygląda nawet lepiej niż na zdjęciu sklepu (sami oceńcie).
Gdy szyja małej podrośnie, kolejna obroża też będzie zbzikowana :).
Polecam!

Grade
star star star star star
2020-11-05

The best BZIK

Obroża wykonana staranie. Trwała i solidna. Po założeniu piesek wygląda niesamowicie.

Grade
star star star star star
2019-01-07
star Verified Purchaser

Obroża zielona Etno

Obroża świetna:) Piękny wzór i super jakośc. Aromka zachwycona. Następna nasza obroża będzie również z Bzika;)